Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI

Ići dole 
+2
Adriana Lima ^^
StopBeingStupid.
6 posters
AutorPoruka
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI EmptyUto Apr 20, 2010 2:14 am

Da bih imala prirodni, sjajni izgled, koristim neutralne nijanse za usne i oči – što manje šminke, to bolje. U mom neseseru uvek se nalaze sjaj za usne, parfem, maskara i hidratantna krema. O, da, i krema za bronzani izgled. Kada hoću da izgubim na težini, izbacim ugljene hidrate. Nikad ništa nisam radila na sebi, i mislim da neću. Ne sviđaju mi se moji tanki zglobovi, a kada ne vežbam kukovi i bedra su mi problem. Volim da plešem, spavam, da ne radim ništa, da boravim na suncu. Od svoje garderobe ništa ne bacam, sve čuvam. Žena zadovoljna sobom je – seksi...

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Dzeniferlopes-v
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
Adriana Lima ^^
Lost For Words
Lost For Words
Adriana Lima ^^


Ženski Ribe Pacov

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28
Lokacija : In Damon's heart ♥
Raspoloženje : * In love *

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Re: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI EmptyUto Apr 20, 2010 8:49 am

Volim da plešem, spavam, da ne radim ništa, da boravim na suncu. *
Da,da,da ^^ A mi svi volimo da radimo ^^
Nazad na vrh Ići dole
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator
Baby


Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Lokacija : Istanbul
Raspoloženje : Uvek raspolozena

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Re: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI EmptyNed Jul 18, 2010 3:12 am

to je tacno!
Nazad na vrh Ići dole
anamarija
Lost For Words
Lost For Words
anamarija


Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Lokacija : Beograd
Raspoloženje : super!

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Re: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI EmptyČet Avg 26, 2010 5:19 am

Istinito
Nazad na vrh Ići dole
PhoenixX
Lost For Words
Lost For Words
PhoenixX


Ženski Lav Svinja

Broj poruka : 1188
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 28
Lokacija : Manhattan
Raspoloženje : :]

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Re: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI EmptyČet Avg 26, 2010 1:06 pm

heh, cool je ona....ali nije mi bas nesto pomogla.... xD
Nazad na vrh Ići dole
KrissStew
Run Like Hell
Run Like Hell
KrissStew


Ženski Blizanci Koza

Broj poruka : 513
Datum upisa : 17.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Nema gde me nema,eee!!
Raspoloženje : Ja k'o ja, kako cu biti!! XD

Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Re: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI EmptyPet Avg 27, 2010 12:14 am

Da!!! hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty
PočaljiNaslov: Re: Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI   Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Recept Dženifer Lopes za lepotu, seksepil i stil NA LICU NOSIŠ ONO ŠTO JESI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vas stil
» Gotik stil ^^

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: My Stuff :: Lepota - Zdravlje - Ljubimci - Priroda :: Lepota i zdravlje-
Skoči na: