Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Desperate Housewives

Ići dole 
+19
_St0rm_
~Jovana-Any~
StopBeingStupid.
Baby
KrissStew
Jelena Krunic Mi Je Mama
Josip
BrateeexD
Me, myself and I
jovana:)
♥PhOeBe FoReWeR♥
.Cupcake.
LitleMissDina
-I Fell Into Fantasy-
Phoebe Alex Halliwell
Queen.M ♥
Adriana Lima ^^
sundjer bob :)
Ronmione <3
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts

Desperate Housewives - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Desperate Housewives   Desperate Housewives - Page 2 EmptySub Maj 08, 2010 2:36 am

First topic message reminder :

Očajne kućanice su američka serija, autora Marca Cherryja, koja je počela s prikazivanjem na američkoj televiziji ABC u septembru 2004. Na ulici "Wisteria Lane", u malom gradiću Fairview-u u predgrađu, serija prati živote šest kućanica i misterije koje se odvijaju oko njih. Stil serije kombinira elemente misterije, drame, i najviše komedije.
Cherry je ponudio seriju mnogim vodećim američkim TV kućama, uključujući HBO, CBS, NBC i Fox; no svaka ga je odbila. Nakon nekoliko manjih izmjena Cherry je ponudio seriju ABC-ju i ABC je kupio seriju, i napravio je nekoliko izmjena u glumačkoj postavi. Serija je bila ogroman hit, pogotovo po gledanosti, i odmah napravila termin "Desperate Housewives" kulturalni fenomen po cijelom svijetu. Prije "Kućanica", najveći hit po gledanosti na ABC-ju je bila je američka verzija kviza "Tko želi biti milionaš". Uz Kućanice, veliku popularnost je stekla i serija "Izgubljeni" koja se također prikazuje na ABC-ju. U Bosni i Hercegovini, obje serije se mogu pratiti na Mreži Plus.
Od početka prikazivanja ženski časopisi širom svijeta dobili su zahvalnu temu, neprestano su pisali o glavnim glumicama serije, pogotovoj o Evi Longoriji. Širom svijeta su se TV kuće otimale za "Kućanice", i sada se serija prikazuje širom svijeta.

TEMA SERIJE:

Serija počinje samoubistvom Mary Alice Young (Brenda Strong), koja je narator u slijedećim epizodama. Njeno samoubistvo ostavlja iza sebe misteriju koja ima veze sa njenim mužen Paulom (Mark Moses), njenim sinom Zachom, i sa misterioznom kutijom za igračke koju je Paul iskopao iz porodičnog bazena, i nakon nekoliko epizoda otkriveno je da sadrži skelet mrtve žene.
Priča se razvija kroz njene četiri prijateljice i susjetke. Svaka ima svoju priču koja joj daje obilježje "očajne" kućanice: samohrana majka Susan Mayer (Teri Hatcher) pokušava naći ljubav, perfekcionistkinja Bree Van De Kamp (Marcia Cross), majka dvoje tinejdžera, bori se sa smrću svog muža, Lynnette Scavo (Felicity Huffman) se nakon godina ostajanja kod kuće sa četvero "nemoguće" djece napokon vraća na posao, i Gabrielle Solis (Eva Longoria), bivši model sa piste, nakon što je prevarila svog muža, Carlosa (Ricardo Antonio Chavira), sa njihovim vrtlarom, sada je trudna i ne zna ko je otac bebe.
Sa svog mjesta na nebu, Mary Alice sada vidi bolje i više nego što je vidjela kad je bila živa, te je odlučila podijeliti sve slatke tajne svog susjedstva s nama.
izvor:wikipedia

Desperate Housewives - Page 2 Desperate_housewives_abc_pommes_apples-4111269e6d
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Tinkerbell
Round and Around
Round and Around
Tinkerbell


Ženski Lav Ker

Broj poruka : 111
Datum upisa : 17.08.2011
Godina : 29

Desperate Housewives - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desperate Housewives   Desperate Housewives - Page 2 EmptySre Avg 17, 2011 10:27 am

Odgledala sam sve sezone, sad cekam poslednju.
Omiljeni lik mi je Gabi.
Nazad na vrh Ići dole
P. Sawyer
Learning to fly
Learning to fly
P. Sawyer


Broj poruka : 82
Datum upisa : 12.05.2010

Desperate Housewives - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desperate Housewives   Desperate Housewives - Page 2 EmptyNed Avg 28, 2011 12:10 pm

gledala sam..super serija.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Katherine Pierce
Learning to fly
Learning to fly
Katherine Pierce


Broj poruka : 36
Datum upisa : 30.01.2012

Desperate Housewives - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desperate Housewives   Desperate Housewives - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2012 11:20 pm

Great show!!! Meni je bas super i volim takve drame. Svidja mi se i sto u toj seriji ima stvarno snmijesnih scena. Meni je samo krivo sto se poslije 8. sezone zavrsava... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Desperate Housewives - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Desperate Housewives   Desperate Housewives - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Desperate Housewives
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Gossip topics :: Serije :: Strane-
Skoči na: