uskoči u magični portal

PrijemPrijem  PortalPortal  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Lista članovaLista članova  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Share | 

Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

Broj poruka : 26
Datum upisa : 22.07.2010

PočaljiNaslov: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pet Jul 23, 2010 7:32 am

First topic message reminder :

U dilemi ste? Kako se resiti svih problema koji vas vec duze vreme prate? Kako se resiti crne magije koja je na vas bacena? Kako nastaviti dalje? ♥ Vidovita Bulka ima odgovore za sva vasa pitanja i nedoumice! Resite se crne magije koja vas prati... stupite u kontakt sa Vidovitom Bulkom preko mejla: vidovitabulka@yahoo.com ili u ovoj temi.

Ako vas zanima sta Vas to ceka u buducnosti, samo, u poruci, napisite boju kose i ociju i datum kada ste rodjeni, a ja cu Vam odmah reci sta mozete da ocekujete u narednom periodu!

Mozete samo da napisete neko konkretno pitanje, a odgovaram i na uopstena pitanja o buducnosti...

Mozete mi se obratiti i putem mejla: vidovitabulka@yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:27 am

Phoebe Alex Halliwell ::
da li cu biti u vezi sa nekim ko mi se svidja? ne mogu da verujem da pitam ovo...
rodjena sam 18.02.1994.

Nazalost ne vidim ti ljubavnu vezu narednih 6 meseci, a sto se tice doticnog mogu da ti pomognem ako hoces da se zaljubi u tebe jer se bez moje pomoci nece zaljubiti u tebe pa samim tim necete biti zajedno...na tebi je da odlucis

$PiNk PuNk$ ::
Da li cu sledece shkolske godine imati 5 iz matematike?

Uspeh ce biti kao i do sada,ne vidim nikakve promene
Nazad na vrh Ići dole
EkatarinaYesenin
K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}

Ženski Devica Svinja

Broj poruka : 3182
Datum upisa : 13.06.2010
Godina : 21

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:31 am

Cao Bulka hahahaha

(braon braon)

Da li je na mene bacena neka crna magija?
I sta cu imati iz biologije sledece godine?

'falaaa Very Happy I ako treba da postavim slike (mogu, ruku, whatever) samo javi
Nazad na vrh Ići dole
http://abluepanda.blogspot.com/
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:42 am

Odma da ti kazem da opste nisi duhovita! A kao drugo vidim da se u tebi odavno formirala crna magija i upravo otkud ti osecas nezadovoljstvo, neraspolozenje, osecaj da se gubis,da nestajes, da nemas vazduha i osecaj da gubis kontrolu kad su razne stvari u pitanju...to je vremenom postalo veoma opasno po ljude u tvojoj okolini kada su vec ostecene osobe bacile razne uroke na tebe i kada je to pocelo da te cini jos nezadovoljnijom i od tada ti je sve krenulo nizbrdo! Eto,jel to tako il nije tamo, reci ti meni??? To je jedino vazno, a ko sisa biologiju, nemas tu brige, to ce da bude dobro, nego reci ti meni jel tacno to sto ja vidim il nije, mm??

Poslednji izmenio Vidovita Bulka dana Čet Jul 29, 2010 11:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
EkatarinaYesenin
K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}

Ženski Devica Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:45 am

Brate, ja nemam biologiju Cool

I sve si pogodilaa ^^ (pogotovu ovo za ostecene osobe)

I baj d vej, nisam ni pokusavala da budem duhovita? XD

Poslednji izmenio EkatarinaYesenin dana Čet Jul 29, 2010 11:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:47 am

Pa naravno da je tako, i naravno da nemas biologiju, zato sam ti i rekla "ko sisa bilogiju"...zato sto sam videla da si ti to pokusala mene malo da proveravas, da vidis koliko sam ja vidovita, ali nije ti uspelo jer sam te uverila da sam zaista vidovita kad sam ti nabrojala sve probleme koje imas i koji cete naterati da poludis tacno za 4 godine...moras ih se resiti sto pre!!!
Nazad na vrh Ići dole
EkatarinaYesenin
K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}

Ženski Devica Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:49 am

Kako luda osoba moze opet da poludi :scratch:

Drugs, druuggss :S
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin

Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:50 am

hahahaha Bulka od svega sto si rekla msm da je najtacnije to da ce Kata da poludi xD

K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}

Ženski Devica Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:51 am

Smem da pitam jos nesto :S
Kad ce ovi u ovoj radnji sto je moja majka danas zvala da nabave moj dragi Nikon, jer ne mogu vise da cekam? 'fala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:55 am

Pa moze, naravno da moze! STa si misla da nemoze, mmmm?? Ajde molim te nemoj da me nerviras! U Srbiji je sve moguce pa cak i to i nemoj da me nerviras! Dosta je bilo...kraj
Nazad na vrh Ići dole
EkatarinaYesenin
K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}

Ženski Devica Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 11:56 am

Iju, dobro, izvini Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 12:00 pm

StopBeingStupid. ::
hahahaha Bulka od svega sto si rekla msm da je najtacnije to da ce Kata da poludi xD

Pa naravno, zato sto sam ja vidovita i moja prorocanstva su uvek tacna, precizna i uvek se obistine! PA ZAR SI SUMNJAOO??? Ja vidim da jesi, jel to tako il nije tako, reci ti meni,aaaa???

EkatarinaYesenin ::
Smem da pitam jos nesto :S
Kad ce ovi u ovoj radnji sto je moja majka danas zvala da nabave moj dragi Nikon, jer ne mogu vise da cekam? 'fala Very Happy

Nece skoro...
Nazad na vrh Ići dole
EkatarinaYesenin
K4t4 Pr{0}
K4t4 Pr{0}

Ženski Devica Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 12:03 pm

Citat :
Pa naravno, zato sto sam ja vidovita i moja prorocanstva su uvek tacna, precizna i uvek se obistine! PA ZAR SI SUMNJAOO??? Ja vidim da jesi, jel to tako il nije tako, reci ti meni,aaaa???

Samo jedna stvar - Irena je zensko Cool

Poslednji izmenio EkatarinaYesenin dana Čet Jul 29, 2010 12:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vidovita Bulka
Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 12:09 pm

EkatarinaYesenin ::

Samo jedna stvar - Irena je zensko Cool

Ma sta god na bila, musko,zensko, srednje, - moje misljenje se nece promeniti... danas je to sve izmesano vise se ne zna ko je musko, ko je zensko! Ja iskreno, ovako vidovita ne znam ni sta je Boki 13, ni sta je Karamela, Azis...pa cutim i odlucila sam da vise ne pravim razliku izmedju polova...svi smo mi jedno! KRAJ!
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin

Ženski Ribe Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 12:13 pm

Svom pomocniku kaze da je musko ccc Very Happy
Ja sam srednje, ahahahaha hahahaha

Run Like Hell
Run Like Hell

Ženski Blizanci Tigar

Broj poruka : 611
Datum upisa : 16.04.2010
Godina : 18
Raspoloženje : :::::Promenljivo:::::

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Čet Jul 29, 2010 9:18 pm

Da li sam i ja vidovita? XD
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin

Ženski Ribe Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Sub Jul 31, 2010 4:30 am

Da li ces doci na kviz? Razz

Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 4:45 am

Nisam stigla, dosla sam samo malo da proricem sudbinu i to je sve...
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin

Ženski Ribe Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 5:02 am

Steta Razz

Learning to fly
Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 10:48 am

Vi znate da sam ja pozitivna osoba i da sam mojim delovanjem i prorocanstvima mnogima pomogla.Mnogim ljudima sam resila neresive probleme i pomogla da nastave dalje. Problemi su biti veoma teski i katastrofalni. Spasila sam mnogima razne stvari svojim delovanjem. Svi koji su se meni obratili posle razgovora sa mnom postali su srecni i zadovoljni. Vi mene poznajete, znate da sam uvek bila iskrena i da sam otvoreno govorila ono sto sam videla! Tako ce biti i dalje! Ja cu da vam proricem sudbinu, ja cu uvek biti tu da vam pomognem! Ukoliko imate probleme, zdravstvene ili ljubavne, poslovne ili finansijske, javite mi se, ukoliko mogu da pomognem, rado cu to uciniti!

Sada kada nam dolaze sve ove katastrofe u svetu, smak sveta i jos mnogo drugih veoma losih i teskih stvari vi necete moci da zivite bez moje pomoci, s toga ljudi, obuzdajte se i javite mi se! Sta cekate?! Pa ja Vam nudim pomoc i to besplatnu! Pa dajte molim Vas, probudite se! Zar ne zelite da spasite sebe, zar ne zelite da spasite svoju porodicu?! Pa 'ajte, pa nemojte da me nervirate! Pa javite mi se smesta, jer ja mogu da Vam pomognem!

Javite se na moj kontakt mejl: vidovitabulka@yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin

Ženski Ribe Svinja

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 11:36 am

kakav smak sveta XD
pa i da bude smak sveta nema tu sta da se pomaze XD

Gossip Moderator
Gossip Moderator

Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Raspoloženje : Uvek raspolozena

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 11:44 am

hahahhaha-impresivno nema sta-ali stv.ne treba svima pomoc-ljudima u svetu treba pomoci-na razne nacine-a tvoj nacin je ovakav-pa ljudi kojima je potrebna takva vrsta pomoci javice ti se....

Nazad na vrh Ići dole
anamarija
Lost For Words
Lost For Words

Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Raspoloženje : super!

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 11:56 am

Cekaj a kakvu ti vrstu pomoci uopste pruzas?
Nazad na vrh Ići dole
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin

Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 20

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Pon Avg 02, 2010 9:40 pm

28.8.1996
jako svetla smedja kosa skoro plava xD,smedje oci

Cime cuu se baviti kada odrastem?Kojim poslom?

Learning to fly

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Uto Avg 03, 2010 12:30 am

StopBeingStupid. ::
kakav smak sveta XD
pa i da bude smak sveta nema tu sta da se pomaze XD

Ima i to jeste ono najgore. Svi ce preziveti taj smak sveta, ali on ce nam doneti opstu katastrofu u svetu. Svet ce se raspadati, sve ce propasti, a ljudi ce se muciti i patiti u takvom svetu.

anamarija ::
Cekaj a kakvu ti vrstu pomoci uopste pruzas?

Zdravstvene, ljubavne, finansijske, poslovne i mnoge druge probleme mogu da resim mojim delovanjem.

Ronmione <3 ::
28.8.1996
jako svetla smedja kosa skoro plava xD,smedje oci

Cime cuu se baviti kada odrastem?Kojim poslom?
Radices u agenciji za zaposljavanje.
Nazad na vrh Ići dole
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator

Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Raspoloženje : Uvek raspolozena

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Uto Avg 03, 2010 4:34 am

ona?-ja bez kugle,pasulja,solje i ostalog-mogu da ti kazem da ce se ona baviti zanimljivim poslom-cisto sumnjam da ce zaposljavati nekog...

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...   Danas u 3:27 pm

Nazad na vrh Ići dole

Vidovita Bulka | Upoznajte se sa svojom sudbinom...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako da pričate o seksu sa svojom decom
» Upoznajte Skijatos i njegovih 65 prelepih plaža
» Tanja Bošković
» Cvet otkriva vaš karakter
» Upoznajte Španske Pirineje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Having fun :: Forumske igrice i chat-
Skoči na: