Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li je danas sramota citati knjige?

Ići dole 
+10
Ajvan.
I ♥ Viktor Troicki
Nika
majche
anamarija
-I Fell Into Fantasy-
Phoebe Alex Halliwell
Sanja94
RockSoul_Of_Lust
StopBeingStupid.
14 posters
AutorPoruka
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyNed Avg 08, 2010 7:12 am

Šta mislite o tome? Ako možete da ne odgovorite samo sa : Da, Ne već da kažete nešto više na ovu temu Smile
I još nešto, nemojte preskakati temu jer vam je teško napisati više od da ili ne, već se potrudite da napišete svoje mišljenje Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
RockSoul_Of_Lust
Round and Around
Round and Around
RockSoul_Of_Lust


Broj poruka : 140
Datum upisa : 11.07.2010

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyNed Avg 08, 2010 8:11 am

Pa, mozda za decake. Po meni, sramota je NE citati knjige. Meni je kul kad neki decak cita knjige, ali vecina decaka je u fazonu: "Pe*eri citaju knjige"... Takvi su neobrazovani -.-
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Learning to fly
Learning to fly
Sanja94


Broj poruka : 23
Datum upisa : 06.08.2010

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyPon Avg 16, 2010 10:14 am

Slažem se sa vama...meni je takođe bezveze kada neko ne voli da čita knjige.Volim da ih čitam ali naiđe period kada nisam raspoložena za čitanje.
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe Alex Halliwell
Lost For Words
Lost For Words
Phoebe Alex Halliwell


Broj poruka : 3541
Datum upisa : 16.02.2010

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyUto Avg 17, 2010 10:45 am

volim da citam,a na taj nacin dopunjujem recnik i obrazujem se...decaci uglavnom ne vole da citaju,ali se meni dopada kada decak cita,jer znaci da zna da govori kako treba,a ne da kao ostali samo psuje,da zamuckuje,da govori brate,znas,razumes....itd
Nazad na vrh Ići dole
-I Fell Into Fantasy-
It's real for us
It's real for us
-I Fell Into Fantasy-


Ženski Ribe Majmun

Broj poruka : 2632
Datum upisa : 15.01.2010
Godina : 32

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyPet Avg 20, 2010 11:29 am

ma ja citam i u busu kome smeta neka ne gleda
Nazad na vrh Ići dole
http://poet-world.darkbb.com
anamarija
Lost For Words
Lost For Words
anamarija


Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Lokacija : Beograd
Raspoloženje : super!

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptySre Avg 25, 2010 9:46 am

Slazem se sa svim vasim odgovorima...Kada sam bila mala,nisu me interesovale toliko igre u pesku,lutke itd,vec sam volela da crtam,pisem i citam. Do sada sam procitala dosta knjiga,i smatram da knjiga,kao sto rece Alex,upotpunjuje covekov recnik. Sto se tice decaka,i ja sam u odelenju imala dosta njih koji samo prevrnu ocima kada treba da procitaju neku knjigu(lektiru).
Nazad na vrh Ići dole
majche
Learning to fly
Learning to fly



Ženski Broj poruka : 37
Datum upisa : 11.05.2010

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptySre Avg 25, 2010 12:51 pm

ne mislim da nije. zasto bi bila sramota citati knjige?? ja citam gde god mogu...mislim da nije sramota ni za decake ni za devojcice da citaju..a u ostalom bolje da citamo nego da buljimo u tv xD
Nazad na vrh Ići dole
Nika
Learning to fly
Learning to fly
Nika


Broj poruka : 31
Datum upisa : 13.01.2011

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyČet Jan 13, 2011 10:07 pm

Da li je danas sramota citati knjige?
Sa tacke gledista danasnje omladine-jeste,ako nije sramotno,onda je bar streberski i neprihvatljivo.
Sa moje tacke gledista-niposto nije sramotno.Citanjem knjiga obogacujemo svoj recnik,radimo na sebi i svojoj licnosti.Ne kaze se bezveze:Koliko je covek procitao knjiga-toliko vredi.

Sto se tice ove teme,imala sam jednu "neprijatnu"situaciju prvih dana srednje skole.Naime,za vreme odmora sam citala Zila Verna-Putovanje u srediste Zemlje i "zaradila" opasku gde je jedan decko prokomentarisao mojoj drugarici koja je isto tako odlican djak"Ova je gora i od tebe"-eto,toliko o obrazovanju i nivou inteligencije i kulture danasnje omladine.Ali,na ovakve stvari se ne smemo osvrtati,jer jedini koji gube-su oni koji bas ovako komentarisu.

Nazad na vrh Ići dole
I ♥ Viktor Troicki
Round and Around
Round and Around
I ♥ Viktor Troicki


Ženski Lav Svinja

Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011
Godina : 28
Lokacija : Zemun xD

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyČet Avg 04, 2011 1:25 am

Za "mackice-tigrice" jeste Very Happy
A za nas "normalne" sramota je NE citati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ajvan.
7.68inches
7.68inches
Ajvan.


Muški Strelac Ker

Broj poruka : 617
Datum upisa : 12.07.2010
Godina : 29
Lokacija : Newark, New Jesey
Raspoloženje : Solidno :D

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyČet Avg 04, 2011 2:18 am

Sramota je ne citati :p
Nazad na vrh Ići dole
++Anime.loveR++
Learning to fly
Learning to fly
++Anime.loveR++


Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.05.2010

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyNed Avg 07, 2011 11:54 am

Što sramota?! Za mene, iskreno, NIJE sramota. Ne znam za ove koji pokušavaju da budu kul, pa izbegavaju i lektiru od 100 strana. Smile
Nazad na vrh Ići dole
theConfidence♥
Round and Around
Round and Around
theConfidence♥


Ženski Ribe Tigar

Broj poruka : 125
Datum upisa : 07.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Somewhere with Ed
Raspoloženje : I've become a slave to my habit fiending for your love-gotta have it now..

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyNed Avg 07, 2011 10:18 pm

Ja mislim da nije.
Primetila sam da ima puno dece koji u današnje vreme više vole knjige nego recimo Facebook ili slično.

Mene iskreno nije sramota.
Naprotiv, obožavam da čitam knjige.
Za ovaj raspust sam pročitala oko 5, 6 knjiga, dok su neke moje drugarice i po 10 xP
Nazad na vrh Ići dole
Wwinner
The Dogs of War
The Dogs of War
Wwinner


Ženski Strelac Ker

Broj poruka : 341
Datum upisa : 28.04.2010
Godina : 29
Lokacija : ^^ -.- necu da ti kazem celaviii

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptySub Avg 13, 2011 4:43 am

hm. meni nije.
ali. znam mnogo ljudi koji su u fazonu 'sta toliko citas?' i to. to je glupo. a ako vidim lika koji cita kod nas, prekrsticu se xD u tom fazonu.
Nazad na vrh Ići dole
David
Learning to fly
Learning to fly
David


Broj poruka : 16
Datum upisa : 13.08.2011

Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? EmptyČet Avg 18, 2011 1:26 am

Imate srece vi, mozete prepoznati te takve tigrice,mackice i ostalu ekipu. Kod nas sada je citanje "in". Al znas ono ako neko neka pocitano neke lektire iz 5-6 razreda, sad sta god citao nece biti isto. Tako da lako se prepoznaje i ta "vestacka" inteligencija, koju ovde mnogo koriste. Ja volim da citam, da budem iskren vise volim knjige sa malo stranicama, zato sto volim da brzo dodjem do kraj i da mi citanje bude u 2-3 dela, ali nije da ne citam i velike knjige. Sve u svemu volim knjige xD.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je danas sramota citati knjige? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je danas sramota citati knjige?   Da li je danas sramota citati knjige? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je danas sramota citati knjige?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Citati
» Citati
» Omiljeni citati iz knjiga/filmova
» Vase omiljene knjige
» Iz cega danas imate kontrolni ili vas pitaju profani???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Gossip topics :: Knjizevnost ~ Kultura-
Skoči na: