Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bračna drama Goce Tržan nema kraja

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator
Baby


Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Lokacija : Istanbul
Raspoloženje : Uvek raspolozena

Bračna drama Goce Tržan nema kraja Empty
PočaljiNaslov: Bračna drama Goce Tržan nema kraja   Bračna drama Goce Tržan nema kraja EmptySre Avg 03, 2011 5:18 am

POSLE dve nedelje od napuštanja porodičnog stana u Mirijevu, suprug Goce Tržan, Ivan Marinković, potvrdio je da će se razvesti od pop pevačice. Povređeni muž izjavio je da su on i Goca odlučili da stave tačku na njihovu ljubav.

- Naš razvod je u početnoj fazi. Goca, ćerka Lena i ja treba da obavimo još neke razgovore sa određenim ljudima, a onda ćemo videti kako će postupak dalje ići - rekao je Ivan.

Bivši partneri poručili su da će se potruditi da trogodišnju ćerku Lenu poštede mučnih situacija, kojima su oni već danima izloženi u medijima.
Bračna drama Goce Tržan nema kraja Spek-goca_310x186
- Goca i ja nismo zlotvori koji bi išli na štetu deteta, tako da će ono biti maksimalno zaštićeno od svega u šta smo umešani nas dvoje. Lena ni za šta nije kriva - poručio je Marinković.

Mada oboje tvrde da im je u interesu ćerkin mir, postavlja se pitanje čemu onda njihovo eksponiranje u medijima. Prepucavanje budućih bivših supružnika ne jenjava ni na društvenoj mreži „Fejsbuk“. Pošto je u četvrtak zbog navodno lošeg zdravstvenog stanja završila u Urgentnom centru, pop pevačica je u sedam sati izjutra okačila srceparaući komentar na svoj profil: „Sve što je bilo juče sada je već prošlost. Ali, šta me čeka sutra? Počinje još jedan novi dan, vreme je da se spremim za moj mali privatan pakao.“

Iz pisanja njenog muža, pak, nameće se utisak da se Ivan pita dokle će se njegov bračni brodolom razvlačiti po medijima.

„Dokle više? Vidi li se kraj? Je li misli neko da meni fali malo marketinga? Da li sam nekom izjavom to pokazao? Je li treba da kukam, da budem mučenik? Ne razumem više ništa. Sve je otišlo tamo gde nije trebalo. Ali, hajde, valjda to tako treba, otkud znam“, napisao je Ivan.
Nazad na vrh Ići dole
MISA
Mr.Miloš
Mr.Miloš
MISA


Muški Broj poruka : 229
Datum upisa : 06.08.2010

Bračna drama Goce Tržan nema kraja Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna drama Goce Tržan nema kraja   Bračna drama Goce Tržan nema kraja EmptyPet Avg 05, 2011 12:11 pm

Od obicnog razvoda, napravili su dramu. Strasno
Nazad na vrh Ići dole
anamarija
Lost For Words
Lost For Words
anamarija


Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Lokacija : Beograd
Raspoloženje : super!

Bračna drama Goce Tržan nema kraja Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna drama Goce Tržan nema kraja   Bračna drama Goce Tržan nema kraja EmptyPet Okt 07, 2011 9:46 pm

MISA ::
Od obicnog razvoda, napravili su dramu. Strasno

slazem se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bračna drama Goce Tržan nema kraja Empty
PočaljiNaslov: Re: Bračna drama Goce Tržan nema kraja   Bračna drama Goce Tržan nema kraja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bračna drama Goce Tržan nema kraja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nema nas
» Komedija/Drama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Novosti iz sveta muzike-
Skoči na: