Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator
Baby


Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Lokacija : Istanbul
Raspoloženje : Uvek raspolozena

Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Empty
PočaljiNaslov: Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”   Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” EmptySre Avg 03, 2011 10:04 pm

Jennifer Lopez progovorila je o nedavnom razvodu od Marca Anthonyja. U intervjuu za Vanity Fair rekla je kako se zaista trudila da joj brak uspe, ali jednostavno nije išlo.
“To je bio moj najveći san, zaista sam predano radila na tome. Oboje smo radili. Ponekad jednostavno ne ide i to je jako tužno. Ipak, ostajem večiti optimista kad je u pitanju ljubav. Verujem u ljubav”, izjavila je pevačica. Iako joj je to treći razvod, kaže da se raduje novim izazovima.
“Pozitivna sam, odlučna da nastavim dalje sa svojim životom, odgajam decu i radim najbolje što mogu kao majka, zabavljačica i osoba. Sad se radujem novim izazovima. Osećam se jakom”, tvrdi ona. “Ja sam beznadežna romantičarka i vrlo strastvena kad je u pitanju ljubav”, dodaje J-Lo.
O razlozima zbog kojih je došlo do razvoda nije detaljnije govorila, samo je rekla da će uvek poštovati svog bivšeg supruga. “Uvek ću imati poštovanja za Marca kao pevača i izvođača. Zapravo smo jako dobro zajedno radili i uvek mi je davao podršku. Zajedno smo mogli da činimo čuda i zaista smo ih radili. On će uvek biti u našim životima. Ima posebno mesto u mom srcu kao otac moje dece”, rekla je Jennifer u intervjuu.
Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Tn21
Nazad na vrh Ići dole
After.All.This.Time
Round and Around
Round and Around
After.All.This.Time


Broj poruka : 142
Datum upisa : 17.06.2010

Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”   Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” EmptyČet Avg 04, 2011 5:54 am

Jao shtosu retardirani, Bozhe! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
theConfidence♥
Round and Around
Round and Around
theConfidence♥


Ženski Ribe Tigar

Broj poruka : 125
Datum upisa : 07.08.2011
Godina : 26
Lokacija : Somewhere with Ed
Raspoloženje : I've become a slave to my habit fiending for your love-gotta have it now..

Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”   Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” EmptyNed Avg 07, 2011 8:59 am

Pa jbg, ako neće - neće.
Nazad na vrh Ići dole
anamarija
Lost For Words
Lost For Words
anamarija


Ženski Broj poruka : 3050
Datum upisa : 31.05.2010
Lokacija : Beograd
Raspoloženje : super!

Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”   Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” EmptyPet Okt 07, 2011 9:45 pm

Slazem se... Ako nesto nije islo,bolje i da se razidju u mirnim odnosima,nego da su ostali u braku... bilo bi gore i njima,a jos vise njihovoj deci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Empty
PočaljiNaslov: Re: Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”   Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo” Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Jennifer Lopez nakon razvoda: “Trudila sam, ali jednostavno nije išlo”
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jednostavno kombinovanje stilova, šara i materijala
» 10.Zasto jednostavno nisam otisao?A da,zato sto sam idiot.
» Jeniffer Lopez
» 12. Neki ljudi jednostavno ne shvataju sta znaci biti nepozeljan
» To..nije istina!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Novosti iz sveta muzike-
Skoči na: