Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Soba Elene Gilbert...=)

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
andjelcic994
Learning to fly
Learning to fly
andjelcic994


Vodolija Ker

Broj poruka : 95
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 30
Raspoloženje : great...

Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Soba Elene Gilbert...=)   Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 EmptyUto Feb 16, 2010 10:56 am

First topic message reminder :

ok, elena je u svojoj sobi... nije nesto preterano odusevljena ali, sredice to ona- pa dizajn je njena stvar.. izmedju ostalog... stavila je slatke zavesice, svoj sareni prekrivac na krevet... jos malo detalja i bice savrsena...=))

Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 23442519e87868cf13

eto... umorna je, ali znatizelja je nadvladala.. oticice da se upozna sa ostalim ucenicima.. sto pre to bolje... volela bi da stekne dobre drugove ovde...=))
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Phoebe Alex Halliwell
Lost For Words
Lost For Words
Phoebe Alex Halliwell


Broj poruka : 3541
Datum upisa : 16.02.2010

Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba Elene Gilbert...=)   Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 EmptySub Feb 27, 2010 3:57 am

"ni kod mene,steta.Jos nisam upoznala ni jednog,tako da ne znam,sta je s tobom?"-upita Phoebe i nasmeja se.
Nazad na vrh Ići dole
andjelcic994
Learning to fly
Learning to fly
andjelcic994


Vodolija Ker

Broj poruka : 95
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 30
Raspoloženje : great...

Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba Elene Gilbert...=)   Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 EmptySub Feb 27, 2010 11:15 am

ja sam zauzeta trenutno... ne vidim nikoga osim mog stefana...xaxa.. salim se, nisam ni ja nikog od decaka jos upoznala.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
andjelcic994
Learning to fly
Learning to fly
andjelcic994


Vodolija Ker

Broj poruka : 95
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 30
Raspoloženje : great...

Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba Elene Gilbert...=)   Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 8:59 am

Nakon divnog suncanja pored bazena, elena se vratila u sobu... nakon sto je napisala domaci odlucila je da ode do kuhinje u nadi da ce tamo naci nesto za jelo.............
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soba Elene Gilbert...=)   Soba Elene Gilbert...=) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Soba Elene Gilbert...=)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Soba Emme Watson
» Soba Alysse Milano :)
» ~Soba Briana Krausa~
» Soba Lady GaGe
» Soba Ashley Green

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Sobe i ostale prostorije :: Sobe učenika :: Sobe glumaca-
Skoči na: