Magični portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


uskoči u magični portal
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moja knjiga :-))))))

Ići dole 
+12
★ticxa96★
piper97
Baby
KiNa
Adriana Lima ^^
Phoebe Alex Halliwell
Ronmione <3
Anchika^^
andjelcic994
StopBeingStupid.
~VampireQueen~
alice cullen
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
alice cullen
Lost For Words
Lost For Words
alice cullen


Ženski Jarac Bizon

Broj poruka : 1662
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 26
Lokacija : negde medju oblacima......
Raspoloženje : very happy :-D

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 4:53 am

Ove je poprilicno kratko,znam.Samo sam zelela da cujem sta mislite i vredi li ovo nesto,pa bih(ako vam se svidja)stavila jos ako ne....pa nista onda.Samo jos nesto i prestacu da smaram:molim vas,ako vam se ne svidi,vi recite ali ublazite malo npr. ako vam sve uopste ne svidi vi recite:,,Pa....ne znam bas." ili tako nesto ok?I recite gde sam tacno pogresila da znam sta da ispravim jer ovo nece biti bas sjajno,tek sam pocela da pisem knjigu i nisam bas upucena kako to treba da izgleda,samo sam zelela i pocela da pisem.Hvala ako uopste otvorite ovaj topic.Evo sad procitajte ovo pa prokomentarisite.

Prvo poglavlje

Brze,Brze!Trciiiiiiiiiiiii!!!!Nikada ustvari ne shvatis koliko je tesko trcati uz stepenice kada ozbiljno kasnis na cas a ucionica je na 3. spratu skole.Ja za ovo kasnjenje uopste nisam kriva, samo da se zna, moja majka je kriva!Ona!Ona je ta koja je obecala da ce naviti sat i nije to uradila!O neeeeeeeeee!Uf uzasa li,upravo sam se saplela o stepenik i pala!Strasno boli ali moram da nastavim da trcim inace ce me profan fize ubiti na mestu.Mislim da cu od pada imati veeeliku masnicu,ali sta sad!Evo ga!Vidim vrata ucionice na kraju hodnika,tako su blizu!Samo mi fali jos par korak do kvake i................

Dobro jutro profesore,izvinite sto kasnim,mogu li molim vas da prisustvujem......

Zanemela sam........tek sam sad provalila da nemam prvi cas fiziku nego francuski,sto znaci da.....da sam pogresila ucionicu i da ovo nije moj razred uopste!Cini mi su da su osmaci.I svi oni su me zajedno sa nastavnikom gledali zbunjeno.......Htela sam na mestu da izvrsim karakiri.Brzo sam razmisljala sta da kazem i kako da zbrisem iz ovog pakla na brzinu ali mi nista nije padalo na pamet.Jedna plavisica sa tonom sminke i ogromnim konjskim zubima se iskezila i zakikotala.O boze,kakvu to uzasnu protezu nosi?!Brzo sam pozurila da kazem nesto pre nege sto svi pocnu da mi se smeju.

Izvinite,malo sam se izgubila!

Zalupila sam vrata ucionice i oslonila se na zid hladan kao led.Zatvorila sam oci pokusavajuci da se smirim jer mi se cinilo kao da ce mi srce iskociti koliko je lupalo od straha i srama.Jao francuski!Brzo moram na francuski!Krenula sam brzim korakom na 2. sprat nadajuci se da ce mi madam Zozet oprostiti kasnjenje od....Koliko ustvari kasnim?Pogledala sam u svoj plavi sat.Ubrzala sam korak shvatajuci da kasnim 11 minuta.Ono sto je dobro kod madam je da strasno zaboravlja da upise cas i odsutne pa je djaci opominju.Nadam se da me Elen pokriva.Imam neki osecaj da ce ovo biti jako dug dan i nisam sigurna kako ce se zavrsiti.Pokucala sam na vrata kabineta francuskog i usla.



I?Sta mislite?Je li toliko amaterski i glupo?Nisam bas dobra zar ne? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
~VampireQueen~
Learning to fly
Learning to fly
~VampireQueen~


Ženski Devica Ker

Broj poruka : 56
Datum upisa : 12.02.2010
Godina : 29
Lokacija : U obLacima :)
Raspoloženje : Hemicarko xD -.-

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 7:46 am

Lepo je sto pises svoju knjigu i ja sam imala tu fazu pre nekoliko godina Very Happy
Procitala sam i mislim da nije lose,ali neke stvari ne kapiram bas [slabokapirajuca sam,priznajem Very Happy]... Pre svega,sve sto sam procitala je okej,ali bas poentu nisam nasla... Mislim,sta si planirala da kazes u prvoj glavi? Mislim da je previse bespotrpnog opisivanja kasnjenja,sve to moze da se kaze sa manje reci,mozda bi bilo malo bolje. Cool
Medjutim,ovaj opis mi se jaaako svidja,stvarno je odlican!Very Happy

"Zalupila sam vrata ucionice i oslonila se na zid hladan kao led.Zatvorila sam oci pokusavajuci da se smirim jer mi se cinilo kao da ce mi srce iskociti koliko je lupalo od straha i srama."

Eto,ja sam iznela svoje misljenje,sorry ako sam previse kriticna,ali si napisala da zelis da cujes sta mislimo. Smile U svakom slucaju,srecno sa pisanjem. Smile
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 8:39 am

Evo i ja sa pročitala i slažem se sa Tinom, ja sam bila u toj fazi prošle godine. Very Happy Bila sam zaludjena pisanjem knjige i sve sam smislila i napisala nekoliko glava, ali mi to naravno dosadilo nakon mesec dana kao i sve ostalo. Very Happy Volim da pišem, ali nemam strpljenja čim neka rečenica ili pasus ne ispadne kako sam očekivala odmah izbrišem ali me zato kasnije mrzi ponovo da počnem. Preterala sam, ne radi se ovde o meni. xD
Sad malo ja, Tina je imala svojih 5 minuta xD
Ovako, totalno je sve super što sam pročitala, ali zameram ti to što nije originalno, ne znam da li razumeš, ali nakon ovog što si napisala mogu da predpostavim šta će se dalje desiti. Hoću da kažem, ne možeš posle ovoga da smisliš sad ne znam šta, BUT ovo gledaj kao bzv zamerku, jer si tek počela, a ovo što si napisala je za prvi put i više nego odlično! Smile

Ti si rekla da budemo iskreni i znam da to stvarno misliš i ja to često kažem, ali ne volim kad mi posle neko kaže da sam loše to nešto uradila. Very Happy Što kod tebe nije slučaj, super si ovo napisala, stvarno i želim da pročitam nastavak. Cool

Baj d vej, ne znam da li mi sve rečenice imaju smisla, jer radim domaći iz matematike i kuckam ovde. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
andjelcic994
Learning to fly
Learning to fly
andjelcic994


Vodolija Ker

Broj poruka : 95
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 30
Raspoloženje : great...

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 10:38 am

e danci svidja mi se... msm da je malo prerano da govorim da nije originalno jer ko zna sta ce se sve desiti... =)) knjizica (ili bar ovaj delic) je slatka, prava tinejdzerska, opustena... sto da ne.. svidja mi se... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Anchika^^
Lost For Words
Lost For Words
Anchika^^


Ženski Ovan Bizon

Broj poruka : 1029
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 27
Lokacija : In my own little world.....

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 10:50 am

Super!!!Very Happy Nego, ko je Elen?
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 10:51 am

Elen si tiiii =) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
Anchika^^
Lost For Words
Lost For Words
Anchika^^


Ženski Ovan Bizon

Broj poruka : 1029
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 27
Lokacija : In my own little world.....

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Feb 17, 2010 10:53 am

Ja?!?!
Nazad na vrh Ići dole
alice cullen
Lost For Words
Lost For Words
alice cullen


Ženski Jarac Bizon

Broj poruka : 1662
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 26
Lokacija : negde medju oblacima......
Raspoloženje : very happy :-D

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyPet Feb 19, 2010 5:30 am

Da ti anch!Mislila sam da cu cuti vise kritika,ovo je dobro XD Draga moja vampire queen(uzgred ime ti je super) pravo da ti kazem to je trebalo da bude uvod u neko stvarno desavanje,a sto se tice opisivanja kasnjenja znam da je mnogo ali da nisam stavila toliko opisa bilo bi jos krace XD!Draga moja Irena,znam ja i da ovo ne zvuci kao org ali sta da ti kazem,ovo sam samo lupala,nisam imala nikakvu ideju o cemu cu da pisem!Za sad cu da stanem sa pisanjem jer mi nije dosla inspiracija za nastavak,niti bilo kakva ideja sta ce pisati u nastavku tako da.....moracete mnooogo da pricekate X)Moram i da usvojim kritike i da smislim radnju i ima tu dooosta posla tako da cu da stanem malo i razmislim o ovome....nadam se da se ne ljutite Embarassed Hvala na lepim komentarima,i cak hvala na kritikama zato sto cu zahvaljujuci njima sad biti bolja!

P.S.I ja ponekad pisem domaci dok sam na kompu XD
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyPet Feb 19, 2010 6:12 am

Hehe Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyPet Feb 19, 2010 8:32 am

Evo i moje mishljenje.Cini mi se da ce biti zanimljivo,ali je isuvise rano da komentarisem jer je ovo tek pocetak.I ja sam sad u preiodu kad volim da pisem knjige Very Happy Jednu sam pocela i nikako da zavrsi stoga znam koliko je tesko.Cini mi se zanimljivo i bas rinejdzerski al nastavi da pishesh pa postavi i nastavak.Necu josh kritikovati saceckacu kad postavish josh koje poglavlje ^^ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
alice cullen
Lost For Words
Lost For Words
alice cullen


Ženski Jarac Bizon

Broj poruka : 1662
Datum upisa : 16.02.2010
Godina : 26
Lokacija : negde medju oblacima......
Raspoloženje : very happy :-D

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyPet Feb 19, 2010 8:32 am

Ok Smile
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe Alex Halliwell
Lost For Words
Lost For Words
Phoebe Alex Halliwell


Broj poruka : 3541
Datum upisa : 16.02.2010

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyPon Mar 01, 2010 7:14 am

nije lose, jer si tek pocela da pises,ali sve u svemu dobro je,nemam nekih zamerki...samo nastavi tako.... Moja knjiga :-)))))) Icon_biggrin i srecno!
Nazad na vrh Ići dole
Adriana Lima ^^
Lost For Words
Lost For Words
Adriana Lima ^^


Ženski Ribe Pacov

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28
Lokacija : In Damon's heart ♥
Raspoloženje : * In love *

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyUto Mar 09, 2010 10:15 am

Meni se ovo bash dja ^^ Ja sam isto pisala pre nekoliko godina knjigu i onda ponekad uzmem da chitam i cepam se koliko sam ustvari lupala i kako sam bila nepismena xD Postavi nam i nastavak- zanima nas ♥️
Nazad na vrh Ići dole
KiNa
Round and Around
Round and Around
KiNa


Ženski Vodolija Ker

Broj poruka : 168
Datum upisa : 18.03.2010
Godina : 29
Lokacija : Here, there...um..everywhere.....XD

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySub Mar 20, 2010 2:15 am

I ja pisem svoju knjigu....stigla sam negde do 11.poglavlja...
Tvoja mi se basx svidja
Nazad na vrh Ići dole
http://girlserbia-4ever.forumotion.com/forum.htm
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySub Mar 20, 2010 8:06 am

Danchy svi ocekujemo nastavak Razz

A, Alex postavi i ti svoju knjigu, bar deo neki Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
Baby
Gossip Moderator
Gossip Moderator
Baby


Ženski Broj poruka : 3742
Datum upisa : 28.01.2010
Lokacija : Istanbul
Raspoloženje : Uvek raspolozena

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyUto Mar 30, 2010 4:09 am

da.....
super je do sada
Nazad na vrh Ići dole
Ronmione <3
Gossip Admin
Gossip Admin
Ronmione <3


Ženski Devica Pacov

Broj poruka : 5806
Datum upisa : 10.01.2010
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Mar 31, 2010 2:13 am

Alice,kad ces nam jos postaviti? Very Happy Zanima nas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Adriana Lima ^^
Lost For Words
Lost For Words
Adriana Lima ^^


Ženski Ribe Pacov

Broj poruka : 5353
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28
Lokacija : In Damon's heart ♥
Raspoloženje : * In love *

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Mar 31, 2010 3:10 am

Da,zanima nas nastavak ^^
Nazad na vrh Ići dole
Anchika^^
Lost For Words
Lost For Words
Anchika^^


Ženski Ovan Bizon

Broj poruka : 1029
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 27
Lokacija : In my own little world.....

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Mar 31, 2010 7:14 am

Ajde, molim te? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
piper97
Round and Around
Round and Around
piper97


Ženski Vodolija Bizon

Broj poruka : 295
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 27

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyUto Apr 06, 2010 12:39 am

stvarno je super...nemam zamerke.....nadam se da ces sto pre da postavis nastavak....Smile
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyUto Apr 06, 2010 12:43 am

Nema Danchy, neće da nam otkrije nastavak, hoće da nas drži u neizvesnosti, ccc. Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
Anchika^^
Lost For Words
Lost For Words
Anchika^^


Ženski Ovan Bizon

Broj poruka : 1029
Datum upisa : 14.02.2010
Godina : 27
Lokacija : In my own little world.....

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyUto Apr 06, 2010 5:29 am

Meni je rekla da nema inspiracije. Sad
Nazad na vrh Ići dole
StopBeingStupid.
Gossip Admin
Gossip Admin
StopBeingStupid.


Ženski Ribe Svinja

Broj poruka : 10837
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 29
Lokacija : Like u care.

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptySre Apr 07, 2010 4:34 am

Ima bre da dođe inspiracijaaa, reci joj brže da smišlja :PPP
Nazad na vrh Ići dole
http://nothingsweetaboutmeyeh.blogspot.com/
★ticxa96★
Round and Around
Round and Around
★ticxa96★


Strelac Pacov

Broj poruka : 103
Datum upisa : 17.04.2010
Godina : 27
Lokacija : ★KaZxI Da SaM ♥ LoSxA I DoKaZaCu Ti Da SaM ♥ GoRa★
Raspoloženje : sada sam happy..:))

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyNed Apr 18, 2010 12:34 am

super...
Nazad na vrh Ići dole
*Andjelka*96*
Round and Around
Round and Around
*Andjelka*96*


Ženski Ribe Pacov

Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Valjevo
Raspoloženje : Let's have some fun...^^

Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) EmptyPet Apr 23, 2010 4:26 am

extra je...pisxi nastavak...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moja knjiga :-)))))) Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja knjiga :-))))))   Moja knjiga :-)))))) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja knjiga :-))))))
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Moja druga knjiga XD
» Prva knjiga
» Omiljeni citati iz knjiga/filmova
» Uvod [Druga knjiga je Jacobov deo]
» Strah (moja pesmaa xDD)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Magični portal :: Gossip topics :: Knjizevnost ~ Kultura :: Vaša dela-
Skoči na: